5 חידושים שכדאי להכיר בגרסת חורף 12 של Salesforce.com

גרסת Winter ’12 של Salesforce.com כבר זמינה ופעילה בסביבות הסיילספורס השונות, אולם לא הכל יודעים על התכונות החדשות והעדכונים שכלולים בה, והפעם יש כ-150 כאלה. כמדי גרסה אנו שמחים לספק מורה נבוכים למשתמש.

בשבוע הבא, בתאריך 14 בנובמבר בשעה 15:00, נערוך וובינר ובו נסקור את הגרסה על שלל חידושיה ועדכוניה. כרגיל בוובינרים שלנו, הזמן שלכם עומד לנגד עינינו ואנו משתדלים לספק לכם מקסימום מידע וערך במינימום זמן ובלבולי מוח. אתם מוזמנים להירשם.

בינתיים, הנה חמישה מהעדכונים המרכזיים בגרסה החדשה:

1. Social Contacts

עם 800 מליון משתמשי פייסבוק בעולם, מעל 200 מליון משתמשי טוויטר, ומעל 100 מליון משתמשי לינקדאין, רוב הסיכויים שאנשי הקשר שלכם נמצאים באחת הרשתות החברתיות הגדולות. התכונה החדשה Social Contacts מאפשרת לכם לחבר את חשבון Salesforce.com שלכם לרשתות החברתיות וכך להעשיר את המידע הנמצא אצלכם אודות אנשי הקשר.

2. עיצוב חדש ללשונית הדוח”ות

לשונית הדוח”ות עברה ריענון והוכנסו בה כמה קיצורי דרך לשימושיות טובה יותר. כך למשל, ניתן ליצור דו”ח חדש בלחיצת כפתור בודדת, ותיבת חיפוש מעניקה ללקוחות שעובדים עם כמות גדולה של דוח”ות ו-Dashboards דרך נוחה יותר למצוא את מבוקשם.

3. Chatter Messages

אם הזכרנו את הרשתות החברתיות, סיילספורס מזהה נכונה את חשיבותה של שכבת השיתוף Chatter כבסיס לתקשורת פנימית (ובהמשך, כך תראו, גם חיצונית). בהתאם לכך, לא הופתענו מהכללתה של תכונה חדשה, בדומה לזו הקיימת גם בטוויטר ופייסבוק, המאפשרת לנהל דיונים פרטיים בצ’אטר. בכך עושה שכבת שיתוף המידע צעד נוסף לקראת הפיכתה לתחליף אימייל שלם.

4. File Sharing Links

כמו שאמר לא מזמן מייסד Dropbox דרו יוסטון, בסרט דו”ח מיוחד (Minority Report) לא רואים את טום קרוז מסתובב עם דיסק-און-קי, ואנחנו מוסיפים שגם אימיילים הוא לא בדיוק שלח שם. סיילספורס מבינה שבעידן הענן כל מה שצריך זה קישור למקום בו מאוחסן קובץ כלשהו, ואף אחד לא באמת מתעניין היכן זה יושב פיזית וכיצד ניגשים לשם. לכן היא כללה בגרסת חורף 12 את האפשרות לשתף קבצים מתוך Salesforce.com באמצעות קישור מוצפן הניתן לשיתוף גם עם לקוחותיכם, כלומר עם מי שאינו נמצא בסביבת הסיילספורס שלכם.

5. Permission Sets

אחת התכונות שתקל מאד על חייהם של מנהלי סביבות Salesforce.com היא האפשרות להרחיב את השימושיות של פרופילים מבלי לייצר חדשים, וזאת דרך התכונה החדשה של Permission Sets. בעזרתה, ניתן להגדיר חוקי גישה של משתמשים שונים החולקים אותו פרופיל כך שהתנהגות סביבת ה-CRM שלהם תהיה שונה ומותאמת אישית.

למידע נוסף על הגרסה, לרבות וידאו ומסמכים להורדה, מומלץ לבקר כאן.