חמש סיבות למפתחים ויזמים להגיע ל-ISVForce Israel 2012

כנס ISVForce Israelעבור מפתחי מוצרים ושירותים למגזר הארגוני (ובכלל), סיילספורס מספקת אקוסיסטם עשיר שכולל מעל 100 אלף לקוחות ומליוני משתמשים ברחבי העולם, שוק ער ופעיל של יישומים וטכנולוגיות נלוות, ופלטפורמת פיתוח והפצה מתקדמת וגמישה. יחד עם זאת, אני בטוח שלא כולכם בהכרח שקלתם ברצינות להשתמש בה כתשתית וכסביבת העבודה המלאה כשניגשתם לתכנן את פיתוח המוצר החדש שלכם, נו, אתם יודעים, זה שפותר את הבעיה הכואבת שזיהיתם ושיעשה לכם, ולמשקיעים שלכם, הרבה נעים בחשבון הבנק, מתישהו.

בדיוק לשם כך סיילספורס מארגנת כנס שמטרתו היא לחשוף אתכם למלוא עוצמת חזון ה-Social Enterprise שלה ולאופן בו הוא מתממש הלכה למעשה כהזדמנות אדירה עבורכם. הכנס ייערך ב-27 במרץ במלון דן אכדיה שבהרצליה וניתן להירשם אליו כאן.

במהלך הכנס תיחשפו לנציגי סיילספורס.קום, כמו גם לשותפים העסקיים והטכנולוגיים שלהם בישראל – כמונו! – אשר יחד יסייעו לכם להבין מדוע וכיצד ניתן לבנות אפליקציות ארגוניות עשירות, מחוברות ומבוססות-ענן בעזרת פלטפורמת Force.com ותכניות השותפים המשודרגות של ISVForce.

אם עוד לא השתכנעתם, הנה חמש סיבות שיגרמו לכם ללחוץ כאן ולהירשם:

1. עם רכישתה של Navajo וההשקעה ב-Checkmarx, סיילספורס.קום אותתה על רצינותה לגבי חיזוק הקשר עם קהילת היזמים הישראלית. ארוע ISVForce הוא החותמת הרשמית לרצינות כוונותיה של החברה בנושא זה.

2. סיילספורס.קום מעוניינת להיות הכתובת הראשונה והראשית למפתחים ויזמים (ISV’s) המבקשים לבנות, או לחבר, יישומים ארגוניים מבוססי-ענן אשר מטרתם לסייע לארגונים לצלוח את מהפכת הארגון החברתי. בכנס תשמעו את כל הפרטים שיסייעו לכם להבין כיצד זה מתחבר להזדמנות שאתם זיהיתם.

3. הפלטפורמה שסיילספורס.קום מעמידה לרשות הקהילה הישראלית מספקת את כל הכלים והמשאבים הטכניים הדרושים לפיתוח ה’קילר אפליקיישן’ הבא בתחום הארגוני-חברתי.

4. בכנס תגלו גם את כל המידע הרלוונטי על תכניות השותפים החדשניות של סיילספורס ותשמעו על המשאבים המשמעותיים שהחברה מעמידה מעתה לרשותכם. המשתתפים בכנס ייחשפו להזדמנויות עסקיות בעלות ערך רב. תוכלו לחבור ל- ISV Account Executive שילווה אתכם, תלמדו על אפשרויות החשיפה לכוח המכירות הישירות הגלובלי של סיילספורס, תדעו אלו משאבי go-to-market ו-sales enablement עומדים לרשותכם.

5. לבסוף, הכנס הוא הזדמנות להכיר את השותפים והיועצים (כלומר, אותנו!) שיסייעו לכם להשיג את היתרונות הגלומים בפיתוח ע”ג סיילספורס.קום עם מינימום כאבי גדילה ומקסימום יעילות וניצול זמן. נשמח לעמוד לרשותכם ולספר לכם על החברות שכבר פיתחו עמנו ובעזרתנו מוצרים מצליחים לפלטפורמת סיילספורס.קום.

אנו גאים להיות ספונסורים בכנס ונשמח לראותכם שם!