5 טיפים להתמודדות עם Dreamforce כמו מקצוען

כדי להפיק את המרב מהזמן שם, צריך שתהייה תכנית משחק סולידית. לפני, במהלך ואחרי האירוע. לבוא הביתה בתחושת החמצה לא טובה כאילו אפשר לקבל הרבה יותר, התחושה של הזדמנות מבוזבזת. אז הינה כמה טיפים כדי לנצל את הכנס:

לפתח את רשימת האנשים שרוצים לפגוש

להכין רשימה של לקוחות פוטנציאלים שיהיו בעלי ערך להיפגש איתם. כולל את המידע: חברה, שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון נייד, הערות / נקודות לשיחה, ודירוג. בעמודה ‘דירוג’ מדרג אותם 1 (חייב להיפגש), 2 (צריכים להיפגש) או 3 (יכול להיות נחמד לפגוש).

לאלה שיש דרוג 1, מתוך פרופיל LinkedIn שלהם מוסיפים את תמונת הפרופיל שלהם ושמים אותה ליד השם שלהם. וכל זה מחובר ב- Salesforce והפלטפורמה הניידת Salesforce1, יחד עם App LinkedIn.

למפות את רצפת חדר ישיבות

בדף הענן של הכנס, או היישום הנייד של Dreamforce, אפשר למצוא את רשימה של כל הספקים שיהיו על רצפת אקספו ואת מיקומם של נותני החסות. סמן את כל אלו שאתה רוצה להיפגש איתם.

חלק את השבוע שלך

Dreamforce הוא אירוע של 4 ימים. מומלץ פילוח כל יום והתמקדות בסוג אחד של פעילות לכל יום עד כמה שניתן.

הגדרת מטרות

למה אתה הולך? מה אתה מחפש להשיג? כמה אנשים אתה רוצה לפגוש באירוע? כמה פגישות אתה רוצה? מה אתה רוצה ללמוד? ללא מטרות בקלות יכולים לרמות את עצמנו שנחשוב שהיה לנו יום גדול של פעילות, אבל שום מטרה לא באמת הושגה.

תדע מה אתה יכול / לא יכול להשיג באירוע כמו זה

ישנם מעל 135,000 אנשים שנרשמו לDreamforce השנה. הסבירות שאתה תקבל יותר מחצי דקה או דקה של מתשומת הלב של מישהו היא לא סבירה, ואת האפשרות שלהם לזכור אותך היא גם לא סבירה. עם זאת, אתה מבין שאתה לא הולך להיות מסוגל למכור להם שום דבר חוץ מאשר הצעד הבא פוטנציאלי.

יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להתכונן לאירוע כמו Dreamforce.

לפוסט המקורי.