מצגת במסגרת IGTCloud Meetup: שיווק B2B

ביום ג’ השבוע היה לנו הכבוד להעביר הרצאה במסגרת הפורום IGTCloud Meetup בנושא שיווק בחברות SaaS. את ההרצאה העברתי אני (עידן), במסגרת תפקידי כמי שאחראי אצלנו ב-ServiceWise על קו שירותי השיווק, יחד עם מייק תלם מחברת Insightera  (עד לא מזמן ActiveInsight).

ההרצאה התמקדה בדיון בכל מה שקורה לליד (Sales Lead) הקלאסי בסביבת SaaS בשעת הכניסה ל’משפך’ המכירות ומה הן הטקטיקות והכלים שיודעים לטפל בניהול הליד הזה במרכז המשפך לכיוון מטה, לעבר שלבי הטיפול עליהם אחראים אנשי המכירות, עד לסגירת ההזדמנות והעסקה.

מייק דיבר על סביבת ה-top of the funnel והתמקד בטקטיקת Real-Time Inbound Marketing במסגרתה נעשה שימוש בפילוח המבקרים באתר והצפת תוכן רלוונטי בזמן-אמת, במטרה להפוך אותם ללידים שפרטיהם ידועים. הפתרון ש-Insightera מפתחת, ואשר הוטמע כבר בקרב עשרות לקוחות בארץ ובעולם, הוא כלי SaaSי מתוחכם שמיישם את הטקטיקה הזאת, כלי שלנו לפחות נוח לתאר אותו כסוג של גוגל אנליטיקס למשתמש העסקי. זה המקום לציין שחברת Insightera היא שותף עסקי חדש שלנו ובמסגרת השותפות אנו מספקים שירותי ייעוץ והטמעה ללקוחות החברה בישראל.

אני התמקדתי באזור ה-middle of the funnel ובטקטיקות שונות שמטרתן לנייד לידים איכותיים יותר ובצורה יעילה יותר במורד המשפך. בין הנושאים שנידונו: הבעייתיות שבמתן דגש יתר על הבאת תנועה לאתר לעומת אופטימיזציה בטיפול בלידים קיימים; דרכים לבנות רשימות איכותיות; כוחן של טקטיקות מסוג Triggered Emails ו-Drip Marketing, כיצד עובדים כלי marketing automation כמו Marketo, ועוד.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על הפתרונות והכלים שדיברנו עליהם בהרצאה, אתם מוזמנים למלא את כתובת המייל שלכם בתיבה הבאה ונשמח לחזור אליכם:

Error: Contact form not found.

בנוסף ניתן לצפות כאן במצגת הארוע:

[slideshare id=13325127&doc=theidealsaasmarketingmachinefinal-120614095246-phpapp02]