סרוויס ווייז זכתה בפרס השותפים של וורקטו לשנת 2020

החברה זכתה כשותף מוביל בקטגוריית Sales Automation . הפרס הוענק לחברה בפסגת השותפים הוירטואלית שהתקיימה לפני ימים אחדים בנוכחות מעל 1000 שותפים מרחבי העולם

במעמד הענקת הפרס אמר מרקוס זירן, סמנכ”ל פיתוח עסקי בחברת Workato: “השותפים שלנו לא רק מיישמים את Workato, אלא גם המומחים בתחומם. ServiceWise מודעת היטב לאתגרים העומדים בפני חברות בכל הקשור לאינטגרציה, אוטומציה וגמישות; החברה יודעת לתת מענה לאתגרים האלה ומדד התוצאות שנרשמו לשנת 2020 מעיד על מסירותם לאוטומציה וליצירת טרנספורמציה עבור הלקוחות המשותפים שלנו”.

ServiceWise הינה מראשוני המפיצים של Workato באירופה וכמובן גם בישראל. הליווי של ServiceWise את ארגוני הלקוחות ע”פ צרכיהם, איפשר למספר משמעותי של לקוחות עסקיים להטמיע בהצלחה את פלטפורמת האינטגרציה ולעלות לאוויר בזמן קצר, גם תוך כדי המשבר הכלכלי שהתחיל בתקופת הקורונה.

בנצי ברנדס, מנכ”ל משותף בחברת ServiceWise, אומר: “הפרס שהוענק לנו משקף היטב את הערך המוסף של יכולות הצוות שלנו בשימוש בפלטפורמת Workato. יש לנו יכולת לספק פתרונות ותמיכה באינטגרציה במערכות שונות ומגוונות שקיימות אצל לקוחותינו, דבר המאפשר לארגונים להשיג תוצאות עסקיות מוחשיות על ידי הפיכת נתונים לתובנות. אנו גאים לקבל את הפרס ומצפים להמשך עבודה משותפת שתביא ערך מוסף לעסקים רבים נוספים.”

לקריאת הכתבה המלאה