תוספים לסיילספורס תוצרת כחול-לבן

הארוע השנתי של Salesforce.com הפך להזדמנות חשיפה משמעותית לחברות רבות. הקהל העצום והרב של חובבי מחשוב-ענן ומשתמשי סיילספורס שמגיעים לכנס הוא מקור משיכה לא אכזב לספקי מוצרים ושירותים הפעילים באקוסיסטם הרחב של החברה. גם מקומן של חברות ישראליות לא נפקד, ובין אלו שהפגינו נוכחות נמצאו גם כמה מבין לקוחותינו היקרים. חשבנו שזו הזדמנות מצוינת לסקור כמה מהחברות הישראליות הבולטות המספקות פתרונות אינטגרטיביים ל- Salesforce.com.

Work Management Solutions - Clarizen

Clarizen, המפתחת פתרונות ניהול מבוססי-ענן במודל SaaS לארגונים המספקים שירותים מקצועיים, הציגה בכנס Dreamforce 11 השנה את הגרסה העדכנית ביותר של האינטגרציה עם Salesforce CRM. הנה מידע נוסף מתוך הבלוג של החברה:

At Dreamforce, Clarizen is excited to unveil our new and improved Salesforce Integration for professional service organizations.  We continually strive to make your work life easier and to improve the way you manage your projects. As part of this we have taken our Salesforce Integration a step further so that real time insight on projects, management and project managers is provided upon login to Salesforce

Totango

Totango, שמפתחת כלים לניטור וניתוח פעילות משתמשים בשירותי SaaS המספקים תובנות שמסייעים למערכי המכירות לייעל את אחוזי ההצלחה במכירה, הפגינה נוכחות בולטת בכנס וגם ברשת טוויטר במהלכו כאשר הגרילה אייפד2 בין הנוכחים.  אם יורשה לנו, אנחנו מעריכים שעוד נשמע על הצלחותיה של totango, שהשכילה לזהות צורך ממשי ואקוטי בעולם המתפתח במהירות של שירותי SaaS.

CloudShare מספקת פתרונות וירטואליזציה בענן לארגונים המבקשים להקים בזריזות סביבות הרצה של אפליקציות עסקיות. לחברה יש תוסף  AppExchange  המאפשר להריץ סביבה וירטואלית של CloudShare באמצעות פקודה היישר מתוך סביבת ה-Salesforce CRM של המשתמש. פעולה זו אופיינית לתהליכי מכירה הכוללים הדגמה חיה של מערכות תוכנה ללקוחות.

================

זו מן הסתם לא רשימה מלאה; אתם מוזמנים להוסיף בתגובות מידע על חברות נוספות אשר מנצלות את העובדה ש-Salesforce כבר עשתה עבורם את עבודת חינוך הלקוח לעבודה בענן ובמודל תוכנה-כשירות, ומפתחות שירותים יעילים ומועילים למשתמשי הפלטפורמה בעולם.