לקראת כנס TLVforce 2014 ב-8 בדצמבר | עמותת עלם בחרה ב-ServiceWise ליישם ולהטמיע מערכת Salesforce לניהול ליבת הפעילות

עמותת עלם הוקמה לפני יותר מ- 30 שנה במטרה לסייע לבני נוער במצבי סיכון ומצוקה בישראל להיחלץ ממצבם ולמצוא את מקומם בחברה. העמותה מספקת לבני נוער ולצעירים שירותי ייעוץ, הכוונה, שיקום והפחתת נזקים. עלם מאתרת בני נוער במצבי סיכון שונים, מעניקה להם מענה מיידי  של ייעוץ והקשבה ומציעה תכניות שיקום ארוכות טווח.

העמותה מפעילה 80 פרויקטים פועלת בכ- 40 ישובים בארץ, מעסיקה כ-270 עובדים, וכ-1,700 מתנדבים.

ServiceWise יישומים עסקיים, המתמחה במתן ייעוץ ושירותים מקצועיים בתחום CRM, שותפה עסקית של Salesforce.com, Marketo ו- Pardot בישראל, סייעה השנה לעמותת עלם להטמיע מערכת CRM של Salesforce.com, כדי לנהל את עבודת הליבה שלה.

המערכת שהוטמעה, המצוייה היום בשימוש של למעלה מ-50 אנשי העמותה, נועדה לסייע בידי  הצוות של העמותה (הפועלת שלא למטרות רווח), ביישום הפעילות הכוללת מול בני הנוער.

אלעד רוטנברג, מנהל מערכות המידע של עמותת עלם, אמר מוקדם יותר השנה, עם סיום ההטמעה: “היה לנו חשוב להשתמש בטכנולוגיה מתוחכמת ורלוונטית לשם עבודה יעילה ומקצועית עם בני הנוער שלנו”.

עינת צור שיין, מנכ”לית משותפת בחברת ServiceWise: “כחלק ממדיניות תרומתה לקהילה של חברת ‘Salesforce.com היא מעניקה לארגונים ללא כוונת רווח (כגון עמותות) 10 רישיונות בחינם בהנחה שגוף הינו גוף רשום ומוכר. חברת ServiceWise פועלת ברוח דומה ומלווה מאז הקמתה הטמעות שכאלה בארגונים רבים ללא כוונת רווח ובכללם של עמותת “עלם”.  עלם, כעמותה המפעילה פרויקטים בכל  ברחבי הארץ, אינה יכולה להרשות לעצמה להקים חוות שרתים. העבודה בענן הינה פתרון אידיאלי עבורם, כמו כן השימוש בכלים הספציפיים שנבנו לצורך ניהול עולם התוכן של העמותות וכן התאמות ייחודיות שבוצעו במסגרת הפרויקט, הביאו להקמת מערכת העונה על צרכי הארגון”.

ServiceWise מספקת שירותי ייעוץ ויישום בתחום ה-CRM, לניהול קשרי לקוחות ומערך השירות בארגון. לחברה, שותפת זהב של חברת   Salesforce.com בישראל, מובילת קטגוריית CRM בעולם, ניסיון רב בהטמעת המערכת בארגונים בכל סדר גודל. בין לקוחותיה חברות מתחומים מגוונים במשק לרבות הייטק וכן ארגונים ללא כוונת רווח.

המערכת של Salesforce.com, שהוקמה ב-1999 ונסחרת בבורסת NYSE, הינה מערכת מבוססת web במודל Software-as-a-Service, ומיושמת ע”י מומחי החברה בהתאמה לאופי פעילותו של הלקוח. מערכת זו משמשת את שדרת הניהול, המכירות, השיווק ונציגי השירות ומספקת להם מגוון גדול של כלים המאפשר לבצע את כל התהליכים העסקיים בתחום זה. ל-Salesforce.com מעל 125 אלף לקוחות ברחבי העולם.

אתר הבית של SalesForce

הרשמה לכנס אפשרית באמצעות לינק זה

לכתבה המלאה