ז’אן פיליפ בארט, SalesCloud: “המטרה – לסייע ביצירת הקשר עם הלקוחות בכל ערוץ”

אנו מצויים בעידן תחרותי ודינמי, יותר מאשר אי פעם. המשימה הראשונה במעלה של ארגונים היא הידוק הקשר עם הלקוחות שלהם, ויש לעשות זאת בכל ערוץ תקשורת – במייל, בטלפון וברשת

כך אמר ז’אן פיליפ בארט,  סגן נשיא למכירות Salesforce Marketing Cloud לאזור אירופה והמזרח התיכון.

בארט התראיין לקראת אירוע TLVforce – כנס הלקוחות השנתי אותו עורכת חברת ServiceWise, המטמיעה את מערכות Salesforce בארץ. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, ייערך ביום ב’ הקרוב, 8 בדצמבר, במלון דן פנורמה בתל אביב.

עוד ציין בארט כי “Salesforce היא חברת ענן המובילה את התחום, והיא אף חלוצה בו ופועלת בו שנים רבות. המאפיין אותה הוא שהיא ‘אדישה’ לתוכנה ולחומרה שבארגונים”.

לדבריו, “יש ל-Salesforce כמה יתרונות ברורים למשתמשים, שהופכים אותה למערכת ידידותית ביותר. המערכת משרתת את ההיבטים העסקיים בארגון ומביאה לשיפור התהליכים העסקיים. היא באה בראש ובראשונה לתת פתרונות לתהליכים עסקיים בתחומי השיווק, השירות והמכירות. נציגי ההיבטים העסקיים, כלומר – משתמשי המערכת, מעורבים בצורה מלאה לאורך כל מחזור חיי הקמתה”.

“יש הרבה סיבות טובות מדוע ארגונים נדרשים לנוע לעבר מחשוב ענן”, אמר בארט. “הענן הוא הטכנולוגיה הדמוקרטית ביותר שקיימת – היא שייכת לכולם. זו טכנולוגיה אג’ילית והיא מאפשרת לחברות להפיץ את היישומים שלהם באמצעותה. היבט נוסף של ענן הוא היותו ‘מרובה דיירים'”.

“לצד כל היתרונות הטכנולוגיים, הערך העיקרי שאנו מספקים למנמ”רים הוא ביכולת להגר לענן בקלות, תוך שינוי מודל השירות מרישוי קלאסי למודל תשלום לפי דרישה, ותוך הבטחה כי לא תהיינה נפילות של המערכת ולא תהיינה הפסקות שירות”, אמר. “נושא ההמשכיות העסקית מאוד חשוב למנמ”רים בימים אלה”.

“חברות רבות מציעות את הפתרונות שלהן על גבי ענן”, ציין בארט, “אולם הסיבה לנוע לעבר שירותי הענן של Salesforce נובעת ממערך הפתרונות והיישומים הרחב שלה, שמסייע לכל לקוח ארגוני, מכל מגזר תעשייתי, לשפר את השירותים העסקיים שלו ולהדק את קשריו עם לקוחותיו בצורה משמעותית”.

“ה-DNA של החברה הוא החדשנות”, אמר בארט. “אנו מספקים פתרון מודולרי מקצה לקצה לטובת ניהול הקשרים של הארגון עם הלקוחות, השותפים והעובדים. אנו מספקים זמן הגעה לשוק (TTM) קצר ביותר ויכולת להניב ערך עסקי במהירות”. הוא הוסיף כי “הפתרונות של Salesforce מאפשרים להטמיע אותם בקלות ובנוסף, הם מאוד ידידותיים למשתמש. היכולות שהם מאפשרים לארגון מניבים החזר השקעה (ROI) מהיר”.

בארט אמר כי “אנו מספקים כמה סוגי מחשוב ענן, שמסייעים לארגונים בכל נקודה ומנקודה במהלך התהליכים של השיווק והמכירות. יש לנו ענן לטובת המכירות – הוא היה החלוץ – ענן לטובת השירות, ענן לשיווק, פלטפורמה המאפשרת פיתוח של יישומים ארגוניים, ענן לטובת ניתוח עסקי צופה פני עתיד – Analytics, וכן ענן לטובת הקהילה, מבוסס על צ’אטר”.

בדרך זו, סיכם בארט, “אנו עוזרים לחברות לתחזק את היחסים שלהם עם הלקוחות. עתיד השיווק טמון ביכולת להדק את היחסים עם הלקוחות בכל מקום ועל גבי כל רכיב אותו מחזיקים הלקוחות. אנו מסייעים למנהלי השיווק לנהל את קמפיין השיווק שלהן באופן אוטומטי, מושכל ומותאם אישית. כך אנו מנצלים את מימד רב הערוצים על מנת לסייע לארגונים להגיע ללקוחות בכל ערוץ: מייל, מובייל, Social ו-ווב. אנו מסייעים למנהלי השיווק לפנות באופן אישי ללקוחות, בכל הערוצים – עם התאמה אישית ורלוונטיות לנמען”.