הבשורה של SalesForce.Com בסיכום שנתי: חצתה את רף ה-3 מיליארד דולר בהכנסות

Salesforce.comSalesforce.com מסכמת את הרבעון הרביעי של שנת הכספים הפיסקלית 2013 ואת השנה כולה (שמסתיימת בסוף ינואר 2013) עם תוצאות טובות מהצפוי. מהנתונים עולה, כי המכירות של החברה ברבעון הרביעי הסתכמו ב-835 מיליון דולר, עלייה של 32% לעומת התקופה המקבילה אשתקד ומעל לממוצע הציפיות ל-831 מיליון דולר. הרווח למניה הסתכם ב-51 סנט למניה, על בסיס נון- GAAP, ב-11 סנט מעל הקונצנזוס שהיה 40 סנט למניה (27.5% יותר). בסיכום שנתי המכירות חצו את רף ה-3 מיליארד דולר (3.05 מיליארד רולר), בהתאם למטרה שסומנה ע”י המנכ”ל מארק בניוף בשנה שעברה. מדובר בצמיחה של 35% לעומת השנה הקודמת. החברה מצפה להציג בסיכום השנה הפיסקלית הקרובה צמיחה תלולה במכירות לרמה של 3.82 מיליארד דולר.

מארק בניוף, מנכ”ל סיילספורס.קום אמר: “זהו סיום מרהיב לשנת הכספים 2013. רשמנו למעלה מ-3 מיליארד דולר בהכנסות”. בנצי ברנדס, מנכ”ל משותף בחברת סרוויס וייז, שותפת זהב של סיילספורס.קום בישראל, מציין: “התוצאות משקפות את תמונת המצב גם בשוק המקומי. מקומה של המערכת בארגונים חשוב וחיוני, והיא תופסת נוכחות גדלה והולכת.”

Salesforce.com, שהוקמה ב-1999 ונסחרת בבורסת NYSE (סימול: CRM), פיתחה מערכת מבוססת web במודל Software-as-a-Service, ומיושמת ע”י מומחי החברה בהתאמה לאופי פעילותו של הלקוח. מערכת זו משמשת את שדרת הניהול, המכירות, השיווק ונציגי השירות ומספקת להם מגוון גדול של כלים המאפשר לבצע את כל התהליכים העסקיים בתחום זה. ל-Salesforce.com מעל 125000 לקוחות ברחבי העולם.

ServiceWise היא שותפת זהב של חברת   Salesforce.com בישראל, ובעלת ניסיון רב בהטמעת המערכת בארגונים בכל סדר גודל. בין לקוחותיה חברות מתחומים מגוונים במשק לרבות הייטק וכן ארגונים ללא כוונת רווח.