Salesforce Essentials TLV 2017

כנס Salesforce Essentials, הכנס הגדול של Salesforce בישראל, התקיים ב-12 ביוני 2017 בגני התערוכה בהצלחה גדולה. מאות מתעניינים ביקרו בביתן של חברת ServiceWise, שהיתה נותנת חסות פלטינום+ בכנס השנה.

בנוסף, למבקרים בכנס היתה הזדמנות לשמוע את לקוחות החברה אשר הציגו על מספר במות בכנס.

היום נפתח בראיון עם מספר בעלי תפקידים בקרב החברות השותפות של Salesforce, ביניהם גם עינת צור-שיין, מנכ”ל משותף בחברת ServiceWise,  שותפת פלטינום של Salesforce, שסיפרה לקהל על הערכים והיתרונות שמציעה ServiceWise.

עינת הזמינה את הקהל לשמוע את עדויותיהם של לקוחות ServiceWise, שכן הן אלה המהוות את האינדיקציה האותנטית ביותר לערכים, למומחיות ולמקצועיות של החברה. בכל מסלולי הכנס הציגו והתראיינו לקוחות החברה: שטראוס מים, שהציגה את הסיפור שלה בכינוס המרכזי, Telit בראיון ובדמו Live שיועדו למגזר ההיי-טק והלן דורון במצגת וראיון המיועד ללקוחות הקטנים והבינוניים, על ניהול קהילות באמצעות המערכת.

עינת הוסיפה:

“אם הייתי צריכה לבחור את הערכים המרכזיים שמנחים אותנו, ואני חושבת שהם מתכתבים עם הערכים של Salesforce, הייתי בוחרת בשותפות – אנחנו שותפים של הלקוחות שלנו והצלחת הפרויקט חשובה לנו מאוד ואנחנו נעשה הכל כדי שהוא יהיה מוצלח. הערך הנוספים שאני מאוד גאה בהם, הם התרבות וה-DNA המיוחדים שלנו, והעובדה שאנחנו דואגים לעובדים שלנו. אנחנו אוהבים אותם והם אוהבים לעבוד איתנו. העובדים שלנו הם הסיבה שהפרויקטים מצליחים ונגזרת מכך, החברה מצליחה.”

עינת צור-שיין, מנכ”ל משותף בחברת ServiceWise
עינת על הבמה
עינת על הבמה

כרמלה אבנר, סמנכ”ל התפעול של שטראוס מים, הציגה במליאה המרכזית את תפיסתה לגבי הטרנספורמציה העיסקית שהארגון עושה באמצעות המערכת.

כרמלה אבנר, סמנכל”ית תפעול ו – IT של שטראוס מים, מספרת על העבודה עם ServiceWise
כרמלה אבנר, סמנכל”ית תפעול ו – IT של שטראוס מים, מספרת על העבודה עם ServiceWise

מירב מעוז-יהודאי, MIS Manager אשר מובילה ב- Helen Doron את הקמת Helen Doron Community, סיפרה לקהל על הבחירה ב-ServiceWise ועל הטמעת הפרויקט. הלן דורון היא חברה בינלאומית שכבר 30 שנה מעבירה בהצלחה קורסים ללימוד אנגלית לילדים. הפרויקט שהוטמע בחברה הוא פרויקט ה-Community Cloud הגדול ביותר ב- EMEA. במסגרתו הוטמעו חמישה מודלים והוא משמש כ-4000 משתמשים ברחבי העולם. מירב הציגה בכנס במסלול המיועד ללקוחות הקטנים והבינוניים, על ניהול קהילות הכולל תהליכים עיסקיים מורכבים באמצעות המערכת.

על השותפות עם ServiceWise הרחיבה מירב:

“אני מכירה את עינת מזה שנים רבות מפרויקט אחר שעשיתי עם Salesforce. כשניגשנו לבדיקת האפשרות לעבודה עם Salesforce, הכתובת הטבעית שלי להתייעצות היתה ServiceWise. כשהגענו לשלב של בחירת השותף לאינטגרציה, דיברנו עם מס’ לקוחות של ServiceWise, וכולם הביעו שביעות רצון הן מהרמה המקצועית והן מהעבודה ברמה האישית. חייבת לומר שהשותפות מוכיחה את עצמה בכל הרמות. יערה, מנהלת הפרויקט מטעם ServiceWise, יחד עם אנשי צוות נוספים שמעורבים בפרויקט, עובדים איתנו בצורה שוטפת וצמודה, ומהווים למעשה הרחבה אמיתית של הצוות שלנו. הם מפגינים אכפתיות ואחריות אישית, שומרים עלינו שלא נבזבז כסף במקומות שאנחנו לא אמורים, ושנפתח בדרך היעילה ביותר. הם יודעים להצביע יחד איתנו על טעויות ולעמוד מאחוריהן והם כל הזמן שם איתנו, עם מחויבות מלאה לפרויקט וללקוחות שלנו.”

מירב מעוז-יהודאי
מירב יהודאי, MIS Manager בהלן דורון, ובנצי ברנדס, מנכ”ל משותף של ServiceWise
מירב יהודאי, MIS Manager בהלן דורון, ובנצי ברנדס, מנכ”ל משותף של ServiceWise

ימית סלע, Global IT Software Director הובילה את הפרויקט מטעם ה-IT בחברת Telit, חברה מובילה בתחום ה-IoT. במרכז הפרויקט עמד המעבר למערכת CRM מתקדמת יותר ובניית מודל Forecasting מתקדם. ימית הדגימה בכנס את הצלחת המערכת, תוך כדי Live Demo של מודול התחזיות במסלול שיועד למגזר ההיי-טק.

על העבודה מול ServiceWise ימית סיפרה:

“מאחר וידענו שאנו צועדים לקראת פרויקט מאוד מורכב וארוך, חיפשנו שותף ותיק, בעל ניסיון רב ומוכח בפרויקטים דומים. היה לנו חשוב לבחור שותף מקומי שיוכל לעבוד עם צוותי העבודה שלנו Onsite ובאותו אזור זמן ויחד עם זאת בעל הבנה וניסיון בעבודה עם חברות הייטק גלובליות וכל האילוצים הנובעים מכך. רצינו שותף שידע להמליץ לנו על Best practices מתוך ניסיון, כי  לא רצינו להמציא את הגלגל מחדש.
הבחירה שלנו ב-ServiceWise התבררה כבחירה נכונה ומתאימה לחברה שלנו.
הפרויקט שלנו ידע עליות ומורדות, כפי שקורה בכל פרויקט ארוך ומורכב, לא הכל היה פשוט וקל אך נוכחנו לדעת ש-ServiceWise הם שותפים אמיתיים לכל אורך הדרך, שרואים לנגד עיניהם את הצלחת הפרויקט ואותנו כלקוח על כל המורכבויות שלו.”

ימית סלע, Global IT Software Director
ימית סלע, Global IT Software Director ב-Telit, ועינת צור-שיין
ימית סלע, Global IT Software Director ב-Telit, ועינת צור-שיין

נציגה נוספת של ServiceWise על במת הכנס היתה דנה פורמן, R&D Director של החברה, אשר אחראית על צוותי היישום, הפיתוח וה-QA. דנה השתתפה בפאנל על קריירה בעולם הפיתוח במערכת והשיבה לשאלות אשר נגעו להיבטים שונים של העבודה עם Salesforce. לדוגמא, דנה סיפרה על העבודה עם ממשק המשתמש Lightning. זהו ממשק  ש-ServiceWise הינה השותפה היחידה בארץ אשר קיבלה מ-Salesforce הסמכת Lightning Accreddited. בנוסף, דנה הציגה את הערכים של ServiceWise ואת העובדה ש-60% מעובדי החברה הן נשים, ויתר על כן, המגדר אינו מהווה שיקול במסגרת תהליך גיוס עובדים חדשים לחברה.

דנה פורמן (מימין), בפאנל קריירה בעולם הפיתוח
דנה פורמן (מימין), בפאנל קריירה בעולם הפיתוח

תמונות נוספות מהכנס (לחצו על תמונה להגדלה):