סיילספורס בתוך הג’ימייל שלכם

עולם משתמשי האימייל מתחלק, בגדול, לשניים: אלו שיכולים לעבוד רק עם אאוטלוק. ואלו שלא זזים בלי הג’ימייל שלהם. ביניהם יש קבוצה של מתחכמים שעובדים עם אאוטלוק המחובר לשרת גוגל, אבל נניח להם. אין לנו ענין באנשים נטולי אידאולוגיה :)

Salesforce in your Gmail
Cirrus Insight Screenshot

מכל מקום, הסוגיה מקבלת משקל יתר כשמדובר בעבודה עם Salesforce CRM. החיבור בין הג’ימייל לסיילספורס מאד מינימליסטי, ולמעשה אינו מציע למשתמשים המעדיפים את ממשק הווב הרגיל של ג’ימייל שום סיבה מיוחדת לבצע את עבודת ה-CRM שלהם בסביבת הדואר ולא בסביבת ה-Salesforce. לעומתו, יישום האאוטלוק שסיילספורס מציעה ללקוחותיה מאפשר למשתמשי תוכנת הדואר לבצע פעולות שונות בסיילספורס שלהם היישר מתוך האימייל. מבחינת משתמשי ג’ימייל, כל זה משתנה עכשיו.

הכירו את Cirrus Insight, תוסף לדפדפן הגוגל כרום או פיירפוקס שלכם, שהופך את הג’ימייל שלכם לזרוע נוספת של ה-CRM ומאפשר לכם לבצע פעולות שונות בסיילספורס, היישר מתוך ממשק הווב של ג’ימייל:

– ליצור איש קשר חדש או ליד חדש ב-CRM מתוך האימיייל
– לתעד בלחיצה אחת את האימייל כ-activity תחת איש קשר קיים
– ליצור בקלות event הקשור לאיש הקשר, למשל הזמנה לשיחה
– להפעיל תהליך סיילספורסי, כמו פתיחת Opportunity לאיש הקשר, היישר מג’ימייל

ויש עוד.

אנחנו שיחקנו קצת עם התוסף וניצלנו את תקופת ה-30 יום נסיון כדי לבחון את תפקודו והמסקנה שלנו היא שמדובר בתוסף בעל פוטנציאל לייעל משמעותית את העבודה, ובמיוחד את הפרקטיקה של הוספת לידים ואנשי קשר חדשים היישר מהאימייל לסיילספורס, פעולה שהתוסף הופך לפשוטה במיוחד. המחיר לאחר תקופת הנסיון הוא $9 לחודש למשתמש. חשוב לציין שאיננו קשורים לספק התוסף בשום צורה, והאמור כאן מהווה המלצה בלבד. יצרנו קשר עם הספק, והשגנו הנחה של 20% במחיר המשתמש החודשי לכל מי שיירשם לתקופת ניסיון דרך הקישור הבא.

אם אתם רוצים מידע נוסף, אתם יכולים לצפות בסרטון הוידאו שמציג את השירות:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=H2izCeDWAIQ]