עקרון הרצף

touchחקר הגורילות הוכיח שמגע האם קריטי להישרדותו של גור הגורילה. מכך הסיקו החוקרים גם באשר לתנאי ההתפתחות האופטימליים הדרושים לתינוק אדם, ורבות ורבים דוגלים כיום בעקרון הרצף בחודשי חייו הראשונים של התינוק, לפיו מוטב שיהיה במגע פיזי ועל הידיים כל הזמן. החיבה למגע גלשה גם אל תחומי התקשורת, וכיום גם כל מכשירי הקשר הניידים למיניהם, הסלולר, הטאבלט ושאר משפחת מכשירי כף היד, כולם עוברים להתבסס על מגע.

בתוך כך, השיקה ענקית שירותי ה-CRM בענן, Salesforce, שירות מגע, ה-Salesforce Touch. זאת, מתוך הבנה שהעבודה עם ההתקנים הניידים למיניהם באמצעות מגע יותר נוחה וידידותית למשתמש ומתבססת יותר על האינטואיציה שלו. מחקרים מוכיחים שהמשתמשים רוצים מולטימדיה ונוחות הפעלה, וממשק מגע מספק את הצורך הזה בצורה מקסימלית. לכן, הבחירה במסך מגע הובחנה ב-Salesforce ככלי עסקי מתקדם, ומסתמן שזוהי אכן הבחירה המועדפת ככלי עבודה לסוכני מכירות.

ניתן באמצעות מסך מגע להיכנס במהירות למערכת ולעקוב אחר פעולות, להתכונן למצגת מרכזית או לקבל אישור לעסקה שנמצאת בטיפול. הפעילות באמצעות מגע מאפשרת לסגור עסקאות בנוחות ובמהירות רבה יותר. ה-Salesforce Touch בנוי על טכנולוגיית HTML5, שמאפשרת להוסיף בקלות יישום מכירות לכל התקן נייד. כך, ניתן להתמקד במכירות במקום בבנייה ותחזוקה של תשתית.

ה-Salesforce Touch טוב לא רק לפעילויות CRM, אלא ניתן בקלות להשתמש בפוטנציאל של HTML5 כדי לבנות יישומים ניידים מותאמים אישית על פלטפורמת המגע. געו בהצלחה, באמצעות ה-Salesforce Touch.

  • הזכויות על התמונה שמורות ל-Salesforce.com. פורסמה באתר Flickr