חברת הטיולים GoEco שידרגה את מערך עמודי הנחיתה שלה באמצעות מערכת Salesforc.com

2332d04[1]לקוחה חדשה ל-ServiceWise יישומים עסקיים: חברת הטיולים הישראלית, GoEco.  סרוויז וויז סיימה באפריל הטמעת מערכת Salesforce.com לתמיכה באתר הבית ובשטחי הפרסום של חברת הטיולים, לאחר שני חודשי יישום.

GoEco הינה חברה המתמחה בארגון טיולי מתנדבים ברחבי העולם, ומחזיקה במאגר תוכניות התנדבות מטעם ארגוני ידועים בעולם, במטרה לספק למתנדב את התוכנית המתאימה ביותר עבורו. כחלק מתהליך שיווקי ביצעה החברה מספר פרוייקטים שנועדו לשדרג את מערך עמודי הנחיתה באתר הבית ובעמודי הפרסום. מסיבה זו פנתה אל ServiceWise  לשם התקנת המערכת של Salesforce.com, התומכת כעת במערך כולו.

יונתן טל, מנכ”ל משותף בחברת GoEco, אמר: “בכדי לשמור על אפשרות להתאים את המנגנון לצרכי השיווק המשתנים, ביקשנו לייצר עבורינו מנגנון דינאמי המאפשר התאמה מהירה ע”י מנהל המערכת של GoEco. בנוסף, שירותי ההדרכה של ServiceWise מאפשרים לנו לבצע התאמות של מערכת ניהול הלקוחות לצרכי החברה באופן עצמאי – דבר המוזיל באופן משמעותי עלויות התאמה. הפרוייקט הסתיים בהצלחה תוך חודשיים”.

לדברי בנצי ברנדס, מנכ”ל משותף בחברת סרוויס ווייז, “כאשר עובדים עם מספר רב של דפי נחיתה, קיימים מספר אתגרים, וביניהם: איתור לידים כפולים ומיזוגם ללא אובדן מידע, ניהול היסטוריית הפעילויות המלאה, קבלת מבנה נתונים שיאפשר ניתוח מידע והסקת מסקנות לשיפור מערך הפרסום והשיווק ועוד. המערכת של Salesforce.com עונה היטב לצרכיה של חברת הטיולים GoEco”, מסכם ברנדס.