סאנג’ ביירו, Salesforce: “ארגונים שלא יתמקדו בלקוחות יהפכו לא רלוונטיים”

סאנג’ ביירו, סגן נשיא בכיר למכירות ב-Salesforce לאזור EMEA ב-Salesforce.

 

כיום יותר מתמיד, ארגון נדרש להיות בקשר רציף עם הלקוחות. אלה חסרי סבלנות עם נאמנות מועטה מבעבר, ולכן הקשר איתם כה חשוב. ארגון שלא יעשה כל מה שביכולתו להימצא בתקשורת עם הלקוחות שלו בכל עת ובכל ערוץ יאבד לקוחות ויהפוך להיות לא רלוונטי לעומת מתחריו

כך אמר סאנג’ ביירו, סגן נשיא בכיר למכירות ב-Salesforce לאזור EMEA (ר”ת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה).

ביירו היה דובר המפתח בכנס TLVforce שערכה היום (ב’) ServiceWise, שותפתה של ענקית ה-CRM בענן בישראל, במלון דן פנורמה בתל אביב. לכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, הגיעו יותר מ-500 משתתפים, לקוחות החברה ושותפיה העסקיים.

לדברי ביירו, “ארגונים נדרשים לפלטפורמה אחודה, שהיא זו שעליה ישונע כל המידע בין גורמי הארגון השונים, לרבות אנשי התמיכה והשירות, מנהלי המכירות וגורמי השיווק. על גבי אותה פלטפורמה יוכל כל עובד בארגון לבצע את עבודתו באופן קל ונוח, תוך שהוא מצוי בתקשורת עם הלקוח בכל עת, מכל מקום ובכל ערוץ תקשורת, על פי בחירת הלקוח”.

“בדרך זו”, אמר, “אנחנו מממשים את חזון החברה – להיות עם הלקוח תמיד, להדק את הקשר עימו ולגרום לו להיות נאמן לארגון, ובכך להגדיל את היקף המכירות של הלקוח בארגון. כך, כל הארגון מצוי במצב בו הוא ממוקד בלקוח, ויחדיו הם חווים מעין מסע בו הלקוח בוחן את המוצרים והשירותים של הארגון ולבסוף רוכש את חלקם”.

ביירו דיבר על כנס Dreamforce השנתי שערכה החברה באחרונה בסן פרנסיסקו, בהשתתפות 145 אלף איש. הוא ציין כי במהלך האירוע הוגדלה כמות העננים אותם מספקת Salesforce ללקוחותיה הארגוניים וכעת היא עומדת על שישה. “אנחנו יוצרים שיבוש חיובי בשוק הטכנולוגי, מסייעים לארגונים להיות יותר ממוקדים בלקוחות ובחוויית השירות שלהם מול הלקוחות”, אמר.

הוא סיים בדברים על השוק הישראלי. “מדובר בשוק חשוב עבורנו”, אמר. “אנחנו נמצאים בישראל כבר קרוב לעשור והשוק בה מתאפיין באימוץ מוקדם של טכנולוגיות, מה שהולם אותנו. בנוסף, אנחנו ניזונים מרוח החדשנות שאופפת את המדינה”.

נתן גביש, סגן נשיא לפיתוח עסקי ב-Salesforce ישראל.

 

“השאלה: כיצד הענן מסייע להביט העסקי?”

נתן גביש, סגן נשיא לפיתוח עסקי ב-Salesforce ישראל: “לפני תשע שנים הבאתי את הבשורה של Salesforce  לארץ. באותה העת היו ל-Salesforce בישראל לקוחות בודדים, בעוד שכיום עומד הנתון על יותר מ-1,700, מתוכם יותר מ-400 עמותות (מלכ”רים), במסגרת התרומה שלנו לקהילה”.

עוד ציין גביש כי יותר מ-100 מהלקוחות בארץ הם סניפים מקומיים של חברות ענק בינלאומיות, שהם לקוחות Salesforce גלובליים. “אני יותר מ-30 שנים בענף ה-IT”, אמר גביש, “אבל רק בעשור האחרון אני פוגש משתמשים, לקוחות, שאומרים לי שהם אוהבים את התוכנה והשירות. יש גידול מרשים בהיקף הפעילות של Salesforce בישראל, ומדי יומיים יש לנו פה לקוח חדש”.

גביש סיכם באמרו כי “כיום ארגונים לא שואלים יותר את השאלה ‘האם לעבור למחשוב ענן?’, אלא הם שואלים, או נדרשים לשאול, ‘מה הארגון צריך בהיבט העסקי וכיצד הענן יסייע לכך?”